Sukcesy naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020

W dniach 2 i 3 czerwca 2020 roku 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, który jest obecnie bardzo popularną imprezą matematyczną na świecie. Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne, a przede wszystkim logiczne. W tym roku konkurs miał nietypowy charakter. Uczniowie rozwiązywali go online.
Miło nam poinformować, że aż czterech uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienia w tym Międzynarodowym Konkursie.

REMIGIUSZ BABIARZ kl. 8a  - wyróżnienie (opiekun - p. Małgorzata Przybyło)

MATEUSZ BARDJAN kl 8a -  wyróżnienie ( opiekun - p. Małgorzata Przybyło)

BARTŁOMIEJ WOJAK kl. 7b  - wyróżnienie (opiekun - p. Renata Burda)

JAN MIERZWA kl. 6b - wyróżnienie (opiekun - p. Małgorzata Przybyło)


Gratulujemy zdolnym matematykom i życzymy dalszych sukcesów !