Spotkanie z bohaterami z ulubionych bajek

Uczniowie klas I a i I b 4 marca spotkali się w bibliotece szkolnej z Panią Beatą Krawiec, przedstawicielką sieci księgarń Nova. Pani Beata jest osobą, która w sposób aktywny potrafi zachęcić dzieci do czytania. Na początku spotkania przeczytała dzieciom ”Książkę bez obrazków”, która okazała się śmieszna i wzbudziła zainteresowanie wszystkich. Następnie odbyło się przedstawienie „Czerwony Kapturek” z aktywnym udziałem małych czytelników. Nie lada wydarzeniem było spotkanie z Franklinem. Obie klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Pani Beata zachęcała dzieci do częstego odwiedzania biblioteki i czytania książek poprzez przytoczenie różnych przykładów z życia. A wszystko to robiła z dużym poczuciem humoru, co dzieciom bardzo się podobało.