Wycieczka nagrodowa do Energylandii w Zatorze

3 czerwca 2019 roku, w poniedziałek, w ramach całodniowej wycieczki nagrodowej za wysokie wyniki w nauce lub sporcie zorganizowanej przez ks. Bogusława Kroka, odwiedziliśmy największy w Polsce park rozrywki – Energylandię  w Zatorze.

Już zaraz po wejściu na teren parku – czyli około godziny 10:00 –  okazało się, że jego wielkość oraz okazałość przerosła nasze oczekiwania – rozciąga się on bowiem na ok. trzydziestu hektarach i składa z kilkudziesięciu naprawdę pokaźnych atrakcji.

Wszyscy otrzymaliśmy talony na frytki i lemoniadę, które mogliśmy wykorzystać przez cały pobyt w wesołym miasteczku. Każdy, bez wyjątku, był poruszony i rozemocjonowany czekającą na nas rozrywką.

Bardzo szybko uformowaliśmy się w małe, międzyklasowe grupki, w których ruszyliśmy (każdy według swoich fizycznych możliwości) „podbijać” m.in.: ekstremalne kolejki górskie, w tym: drugą pod względem szybkości w Europie kolejkę Hyperion oraz rozpędzającą się w ciągu dwóch sekund do stu kilometrów na godzinę Formułę, Water Coaster, Atlantis, czyli wodną przejażdżkę pontonami i – dla równowagi – dziecięce karuzele. Mieliśmy również okazję w każdej chwili obejrzeć film w kinie 7D oraz spektakl w teatrze Egypt.

Wszyscy, choć oszołomieni dodatnimi i ujemnymi przeciążeniami oraz gigantycznymi prędkościami oraz żądni kolejnych wrażeń i wyzwań, zadowoleni wróciliśmy do szkoły po tej sześciogodzinnej, momentami niemal podniebnej zabawie.

 

Nasi sponsorzy:

 

Anna Szubart

A.J. Consulting Anna Szubart

 37-111 Rakszawa 143

 

Firma Handlowo - Usługowa

INSTALEX II

 37-111 Rakszawa 588

 

Zakład Usług Komunalnych

ENERGOKOM Sp. z o.o.

37-111 Rakszawa 334

 

ITS Sp. z o.o.

Płyty i Akcesoria Meblowe

37-111 Rakszawa 116 A

 

HASBORG

37-111 Rakszawa 508

 

Serdecznie dziękujemy sponsorom.