IV edycja Konkursu Wiedzy o Zawodach „Zawód moich marzeń”

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Andżelice Maj z klasy 8b, która zdobyła I miejsce w IV edycji Konkursu Wiedzy o Zawodach „Zawód moich marzeń”, którego organizatorem była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łańcucie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Rzeszowie.

Nagrody wręczono laureatom w dniu 24.04.2019 r. podczas  XIV Powiatowych Targów Edukacyjnych. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczyli: Adam Krzysztoń, Starosta Łańcucki, Barbara Pilawa-Kraus, Wicestarosta Łańcucki, Elżbieta Dolata, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łańcucie oraz Bogusława Gubernat, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Rzeszowie.

W tym powiatowym konkursie naszą szkołę reprezentowały również Dominika Baj z klasy 8a i Liliana Pelc z klasy 7b.