Zawody sportowe

Od początku roku szkolnego nasi uczniowie startują w zawodach sportowych na szczeblu gminnym i powiatowym, odnosząc liczne sukcesy.

Pierwsze zawody Lekkoatletyczne odbyły się we wrześniu w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Białobrzegach, były to finały powiatu Łańcuckiego w indywidualnych zawodach Lekkoatletycznych dla klas 7-8 oraz 3-gimnazjum.

Drugie miejsce zajęła tam uczennica klasy 8A - Karolina Frączek w biegu na 300m.

A trzecie miejsce sztafeta 4 x 100m chłopców w składzie; Dawid Buszta, Patryk Noworol, Mateusz Dyrda, Jakub Bolesławski.

Kolejne zawody to gry drużynowe. W gminnym finale IMS w piłce koszykowej klas 7-8, chłopcy okazali się bezkonkurencyjni i wyraźnie pokonali rówieśników z SP 3 oraz SP Wydrze. Zwycięstwo dało im awans do finału powiatowego, w którym zajęli czwarte miejsce. Dziewczynki natomiast rywalizację gminną ukończyły na trzecim miejscu, uznając wyższość Sp2 oraz Sp Wydrze.

Młodsi sportowcy czyli uczniowie klas 4-6 rywalizują w ramach Igrzysk Dzieci.

W powiatowych zawodach LA Bartłomiej Wojak zajął trzecie miejsce w skoku w dal.

Natomiast drużynowo dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w zawodach gminnych Minipiłka koszykowa, oraz drugie miejsce w zawodach gminnych Minipiłka ręczna. (skład dziewcząt; Maja Bar, Karolina Nosek, Julia Panek, Paula Kościółek, Zuzanna Nosek, Milena Superson, Aleksandra Rupar, Aleksandra Panek).

GRATULUJEMY